Hakkımızda

Hakkımızda

EKSENPİM, 2015 yılında iş makinaları alanında Türkiye’nin ve dünyanın en iyileri arasında yer almak, sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla yola çıkmıştır.

EKSENPİM, özellikle iş makinaları yedek parçaları başta olmak üzere, “Pim ve Burç’’ sektörünün yeni ve tescilli markasıdır. ‘‘ORİJİNAL EKSENPİMDİR’’ sloganı ile yola çıkan firmamız, yurtiçi ve yurtdışında ürün kalitesi ile güvenilirliğini kanıtlamış çözüm ortakları ile çalışmaktadır.

Parçalarını ürettiğimiz iş makinaları CATERPILLAR, VOLVO, HITACHI, KOMATSU, KAWASAKI, HYUNDAI, JCB, LIEBHERR, SUMITOMO, HIDROMEK, DAEWOO, SAMSUNG vb. marka iş makinalarıdır.

Standart ürün üretimimizin yanında, müşteri odaklı özel üretim de gerçekleştirilmektedir.

"

Vizyonumuz

Yurtiçinde ve yurtdışında satışını hedeflediğimiz pim ve burçların, üretim prosesini ve kalitesini sürekli geliştirerek, iş makinaları alanında Türkiye’nin en iyisi olmak, dünyadaki en iyiler arasında yer almak ve güvenilirliğimizle sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Misyonumuz

Günümüz teknolojisini ve gelişmelerini yakından izleyerek, iş makinaları sektöründe pim ve burç ihtiyaçlarını, en iyi şekilde karşılamak ve kalite-fiyat-performans uygunluğu ile Türk sanayisinin gelişmesine katkı sağlamaktır.

Kalite Politikamız

Üretim sektöründeki tecrübemiz ve sürekli personel eğitimimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak ve ürün teslimatları için verilen taahhütleri yerine getirmek, EKSENPİM güvenilirliğini sunmak, markamızı iç ve dış pazarda tanınır kılmak ve sistemimizi sürekli iyileştirmenin, tüm personelimizin ve yönetimimizin görevi olduğunu taahhüt ederiz.

Çevre Politikamız

Pim ve burç üretimi ve satışı faaliyetlerimizde, yürürlükte bulunan ulusal ve uluslararası çevresel kanun, yönetmelik ve diğer ilgili mevzuata uymak,

Hurda ve atıkların değerlendirilmesini,

Hava, su ve diğer doğal ortamlara yönelik kirlenmenin önlenmesini,

Hammadde ve enerji kaynaklarının etkin ve verimli kullanımını,

Temiz ve sağlıklı bir çevrenin gelecek nesillere aktarılmasını,

Çevre yönetim sistemi performansımızın sürekli iyileşmesi yönündeki faaliyetlerimizi, KYS ve İSG çalışmalarımızla birlikte yürütmek şirketimizin temel politikalarındandır.